Müasir fasiləsiz elektrik təchizatı mənbələri
– “Benning Power Electronics” Almaniyanın fasiləsiz elektrik təchizatı mənbələrinin istehsalçısı olan “Benning Elektrotechnik und Elektronik” şirkətinin törəmə müəssisəsidir. Şirkət Bakıda keçirilən sərgidə debüt edir. Stenddə tamamilə fasiləsiz qidalanmanı təmin edən düzləşdirici hissələr, invertorlar və “UPS” sistemləri təqdim edilir. Şirkət həm hazır həll variantlarını, həm də müştərilərə tələb olunan müxtəlif güc, konfiqurasiya və digər parametrlər nəzərə alınmaqla, konkret sifarişçi istəyi ilə hazırlanmış həll variantlarını təklif edir.
Azərbaycan bazarı çox perspektivlidir! Sərgidə iştirak Azərbaycanda “Benning” brendinin təbliği ilə bağlıdır, bu isə brendin imkanlarını təqdim etmək, avadanlıqları nümayiş etdirmək, yeni sifarişçilər, faydalı işgüzar əlaqələr axtarmaq deməkdir.
Şirkət qurğuları nasazlıq və problem olmadan daimi sabit elektrik enerjisi ilə təmin edən həll variantlarına daha çox ehtiyac duyan energetika şirkətlərinin nümayəndələri ilə görüşlər keçirməkdə maraqlıdır. Həmçinin bizim həll variantları Bakı metropoliteninin, neft hasil edən müəssisələrin  sistemlərində və başqa sahələrdə də tətbiq oluna bilər.
Sərgi mükəmməl təşkil edilib, pavilyonda canlı işgüzar ab-hava hökm sürür. Biz yeni görüşləri və işgüzar əlaqələri səbirsizliklə gözləyirik və hər kəsi şirkətimizin stendinə dəvət edirik.

Современные источники бесперебойного питания
– Benning Power Electronics – дочерняя компания немецкого производителя источников бесперебойного питания Benning Elektrotechnik und Elektronik. Мы впервые принимаем участие на выставке в Баку. На стенде представлено оборудование по выпрямительной части, инверторы и UPS, обеспечивающие полностью бесперебойное питание. Компания предлагает как готовые решения, так и сформированные под конкретных заказчиков, с учетом различных мощностей, конфигураций и прочих параметров, требуемых клиентом.
Рынок Азербайджана – очень перспективный! Участие в выставке связано с задачей продвижения в Азербайджане бренда Benning, а это означает презентацию возможностей бренда, демонстрацию оборудования, поиск новых заказчиков, налаживание полезных деловых контактов.
Мы заинтересованы в проведении встреч с представителями энергетических компаний, которым более всего необходимы решения, обеспечивающие постоянное стабильное питание установок, без сбоев и неполадок. Также наши решения могут найти применение в системе бакинского метрополитена, на нефтедобывающих предприятиях и т.д.
Выставка прекрасно организована, в павильоне царит оживленная деловая атмосфера. Мы с нетерпением ожидаем новых встреч и деловых контактов и приглашаем всех на наш стенд.