Metal konstruksiya işlərində 360° həllər təklif edirik
Müasir inşaat metodlarından ən aktual olanı bina və qurğuların metal konstruksiya həllidir. Leading Supply Solutions metal konstruksiya işlərində 360° həllər təklif edən tərəfdaş kimi yeni partnyorlarını qürurla təqdim edir:
Lincoln Electric məhsulları metal konstruksiyaların montajında yüksək keyfiyyətli qaynaq işlərini həyata keçirmək imkanı verir. Jotun boyaları ilə metal konstruksiyaları atmosferin zərərli təsirlərindən qorumaq və təhlükəsizlik məqsədi ilə yanğına qarşı dayanıqlığını artırmaq, Urtim iskələ sistemləri ilə istənilən mürəkkəblikdə metal konstruksiya binalarda/qurğularda müxtəlif işlərin həyata keçirilməsi üçün təhlükəsiz, güvənli iş platformaları qurmaq mümkündür. Rockwool məhsulları isə əsasən Neft Qaz sənayesində müxtəlif kimyəvi proseslərin baş verdiyi metal rezervuarlar, borular və sair qurğularda temperatur dəyişiklilərini nəzarətdə saxlamaq imkanı  verir.
Bunlardan əlavə məhsul portfelimizdə tamalayıcı məhsulların, abraziv materialların, mexaniki və elektrikli əl alətlərinin, fərdi mühafizə vasitələrinin və digər sənaye sərf materiallarının, generator-kompressor kimi güc qaynaqlarının geniş çeşidi sadalanan işlərdə bütün ehtiyyacların tək əldən qarşılanmasına şərait yaradır. Təklif etdiyimiz brendlərin məhsulları bir-birini tamamlayır və bir əldən kompleks həllər təklif etmək imkanı yaradır.
Sərgidə iştirak etrməkdə əsas məqsəd yenilikləri paylaşmaqdır. Bildiyiniz kimi, 2019-ci ildə Azərbaycanda bir çox yeni Neft-Qaz layihələri olacaqdır. LSS şirkəti də bu layihələrdə iştirak edərək onların bir parçasına çevrilmək istəyir. Sərgi bizim üçün hər zaman yeni tanışlıqlar, yeni imkanlar, yeni fürsətlər deməkdir. “Caspian Oil & Gas” Neft-Qaz sənayesinin bütün oyunçularını bir yerə yığmaqla bu fürsətlərin yaranmasına səbəb olan bəlkə də yeganə tədbirdir.

Предлагаем решения 360° в работах по металлоконструкции
Самыми актуальными среди современных методов строительства – решения в виде металлоконструкций при строительстве зданий и сооружений. Leading Supply Solutions с гордостью представляет своих новых партнеров, предлагающих 360° решения в металлоконструкциях:
Продукция компании Lincoln Electric позволяет проводить сварочные работы высокого качества при монтаже металлоконструкций. С помощью красок Jotun можно защитить металлоконструкции от вредного воздействия атмосферы и, в целях безопасности, повысить их огнестойкость. С помощью систем строительных лесов Urtim можно создавать безопасные, надежные рабочие платформы для выполнения различных работ в зданиях / сооружениях из металлоконструкций любой сложности. А продукты компании ROCKWOOL позволяют контролировать изменения температуры в металлических резервуарах, трубах и других устройствах, которые в основном подвержены различным химическим процессам в нефтегазовой промышленности.
Кроме этого, в нашем портфеле широкий спектр таких продуктов, как комплектующие изделия, абразивные материалы, механические и электрические ручные инструменты, средства индивидуальной защиты и другие материалы промышленных отходов, генераторы-компрессоры, являющиеся источниками мощности, предоставляет возможность удовлетворить все потребности в перечисленных работах. Продукты, предлагаемые нашими брендами, дополняют друг друга, и создают возможность комплексных решений с первых рук.
Основная цель участия в выставке – это обмен новостями. Как вы знаете, в 2019 году в Азербайджане ожидается много новых нефтегазовых проектов. Компания LSS также намеревается принять участие в этих проектах и стать их частью. Выставка всегда означает для нас новые знакомства, новые возможности и шансы. Caspian Oil & Gas, пожалуй, единственное событие, которое привело к таким возможностям путем объединения всех участников нефтегазовой отрасли.