Gözəl sərgi, çoxsaylı ziyarətçi və əla perspektivlər!
Fyodor Fan, “Shandong Kerui Petroleum Equipment Co., Ltd” (“Kerui Group”) şirkətinin Azərbaycan filialının kommersiya məsələləri üzrə direktoru
–  Bizim şirkət üç ildən artıqdır ki, Azərbaycanda fəaliyyət göstərir. İyirmi il ərzində neft-qaz sənayesi üçün avadanlıqlar istehsal edən “Shandong Kerui Petroleum Equipment Co., Ltd” şirkəti həm Çində, həm də bir sıra digər ölkələrdə uğurla və dinamik şəkildə inkişaf edir. “Kerui” şirkətində 8 min nəfərdən artıq əməkdaş çalışır. Bizim şirkət bütün dünyada neft-qaz avadanlıqlarının tanınmış layihəçi, istehsalçı və təchizatçısı hesab olunur. Şirkətin bütün dünyada 57 ofis və törəmə müəssisəsi var. “Kerui Group” əsas məhsulları qazma qurğuları, mancanaqlar, nasos ştanqları, sualtı nasoslar, quyu başlığı üçün avadanlıqlar, fontan armaturları, boru və kompressorlar, eləcə də azot qurğuları və digər məhsullar olan altı zavodun sahibidir.
–  “Xəzər Neft və Qaz” çox gözəl sərgidir və burada xeyli sayda ziyarətçi var. Hətta ölkə prezidenti də bu tədbiri ziyarət edir. Biz ikinci dəfədir ki, bu sərgidə iştirak edirik, lakin əvvəllər bu tədbiri dəfələrlə ziyarət etmişik. Sərginin ilk iş günü ərzində tanınmış neft şirkətlərinin bir neçə nümayəndəsi bizin stendimizi ziyarət edərək, “Shandong Kerui Petroleum Equipment Co.,Ltd” şirkəti ilə əməkdaşlıq etmək niyyətində olduqlarını bildirdilər. Çox güman ki, bizim şirkət yaxın vaxtlarda bir neçə müqavilə imzalayacaq.

Блестящая выставка, много посетителей, отличные перспективы!
– Наша компания работает в Азербайджане уже более трех лет. Shandong Kerui Petroleum Equipment Co.,Ltd одна из наиболее успешных и динамично развивающихся компаний, производящих оборудование для нефтепромышленной отрасли, как в Китае, так и во многих других странах на протяжении 20 лет. В Kerui работает свыше 8 тысяч сотрудников. Наша компания является признанным во всем мире разработчиком, производителем и поставщиком нефтегазового оборудования. У нас 57 филиалов и дочерних компаний во всем мире. Kerui Group владеет шестью заводами, главной продукцией которых являются буровые установки, станки-качалки, насосные штанги, погружные насосы, устьевое оборудование, фонтанные арматуры, трубы, компрессоры, азотные установки и др.
«Нефть и Газ Каспия» – блестящая выставка, очень много посетителей, сам Президент Азербайджана ее посещает! В качестве участников мы присутствуем здесь второй раз, хотя посещали ее неоднократно! За первый день выставки наш стенд посетили несколько представителей известных нефтяных компаний, которые выразили намерение сотрудничать с Shandong Kerui Petroleum Equipment Co.,Ltd. Вероятно, в ближайшее время наша компания заключит еще несколько контрактов.