Gözəl sərgi, çoxsaylı ziyarətçi və əla perspektivlər!
Fyodor Fan, “Shandong Kerui Petroleum Equipment Co., Ltd” (“Kerui Group”) şirkətinin Azərbaycan filialının kommersiya məsələləri üzrə direktoru
–  Bizim şirkət üç ildən artıqdır ki, Azərbaycanda fəaliyyət göstərir. İyirmi il ərzində neft-qaz sənayesi üçün avadanlıqlar istehsal edən “Shandong Kerui Petroleum Equipment Co., Ltd” şirkəti həm Çində, həm də bir sıra digər ölkələrdə uğurla və dinamik şəkildə inkişaf edir. “Kerui” şirkətində 8 min nəfərdən artıq əməkdaş çalışır. Bizim şirkət bütün dünyada neft-qaz avadanlıqlarının tanınmış layihəçi, istehsalçı və təchizatçısı hesab olunur. Şirkətin bütün dünyada 57 ofis və törəmə müəssisəsi var. “Kerui Group” əsas məhsulları qazma qurğuları, mancanaqlar, nasos ştanqları, sualtı nasoslar, quyu başlığı üçün avadanlıqlar, fontan armaturları, boru və kompressorlar, eləcə də azot qurğuları və digər məhsullar olan altı zavodun sahibidir.
–  “Xəzər Neft və Qaz” çox gözəl sərgidir və burada xeyli sayda ziyarətçi var. Hətta ölkə prezidenti də bu tədbiri ziyarət edir. Biz ikinci dəfədir ki, bu sərgidə iştirak edirik, lakin əvvəllər bu tədbiri dəfələrlə ziyarət etmişik. Sərginin ilk iş günü ərzində tanınmış neft şirkətlərinin bir neçə nümayəndəsi bizin stendimizi ziyarət edərək, “Shandong Kerui Petroleum Equipment Co.,Ltd” şirkəti ilə əməkdaşlıq etmək niyyətində olduqlarını bildirdilər. Çox güman ki, bizim şirkət yaxın vaxtlarda bir neçə müqavilə imzalayacaq.

Brilliant show, a lot of visitors, and excellent prospects!
Fedor Fan, Commercial Manager at the Azerbaijan Branch of Shandong Kerui Petroleum Equipment Co., Ltd (Kerui Group).
- Our company has been working in Azerbaijan for more than three years. For 20 years now, Shandong Kerui Petroleum Equipment Co. Ltd has been one of the most successful and dynamic companies to produce equipment for the oil industry sector, both in China and in many other countries. Kerui employs more than 8000 employees and our company is a recognised worldwide developer, manufacturer and supplier of oil and gas equipment. We have 57 branches and subsidiaries all over the world. Kerui Group owns six factories, the main products of which are drilling rigs, pumping units, sucker rods, submersible pumps, wellhead equipment, X-mass trees, pipes, compressors, nitrogen plants, and others.
Caspian Oil and Gas is a brilliant show with a lot of visitors. It is attended by the President of Azerbaijan himself! We are witnessing this event for the second time as participants, though we have repeatedly visited it before! During the first day of the exhibition, our stand was visited by several representatives of major oil companies. They have expressed their intention to cooperate with Shandong Kerui Petroleum Equipment Co. Ltd. Our company will, probably in the near future, enter into several contracts.