“Gaz Souzan” şirkəti Bakıda fəaliyyətə başlamağı planlaşdırır
– Sərginin ilk iş günündə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Zati-aliləri İlham Əliyev bizim stendimizi ziyarət etdi və biz də öz növbəmizdə, ölkə başçısına şirkətimizin məhsullarını nümayiş etdirməklə yanaşı, birgə əməkdaşlıq imkanlarını da müzakirə etdik. Bu isə faydalı əməkdaşlıq baxımından bizi ümidləndirir!
Bizim şirkət İranın milli qaz şirkətinin avadanlıqlar üzrə eksklüziv təchizatçısıdır. “Gaz Souzan” şirkəti 1980-ci ildə təsis edilib və istənilən növ qazölçmə, qaztənzimləyici və qazpaylayıcı avadanlıqların istehsalı, satışı və idxalı ilə məşğuldur.
Şirkətin planları arasında Bakıda fəaliyyətə başlamaq yer alır və bu baxımdan, "Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz" sərgisi bizim üçün əlavə imkan yaradır. Biz ilk dəfədir ki, öz məhsullarımızı Azərbaycanda təqdim edirik. Sərgi öz üstünlükləri ilə müsbət mənada diqqəti cəlb edir - burada aktual stendlər və yaxşı təşkilatçılıq müşahidə olunur. Sərgi ekspozisiyaları da çox rahat yerbəyer olunub. Sərgidə xeyli sayda insan stendimizə yaxınlaşaraq avadanlıqlarımızla tanış olur, suallar verirlər. Sərginin ikinci iş günü hələ yeni başlayır və mən əminəm ki, bu gün çox səmərəli olacaq!

Gas Souzan plans to start working in Baku
– On the first day of the exhibition, our stand was visited by the President of Azerbaijan Ilham Aliyev, the Head of the Republic of Azerbaijan. We demonstrated our products, discussed the possibility of working together, and it gives us great hope for a fruitful cooperation!
Our organisation is the sole supplier of equipment for the National Iranian Gas Company, NIGC. Gaz Souzan was founded in 1980 and is engaged in production, sale and import of all kinds of gas detection, gas metering, and gas distribution equipment.
The company plans to start working in Baku, and the International Caspian Oil and Gas Exhibition offers additional opportunities. We are presenting our products in Azerbaijan for the first time. The exhibition has many beneficial advantages, such as neat stands, a very convenient location, and a good organisation. A lot of people are interested in our equipment – they keep coming and asking questions. The second day of the exhibition has only just started, but I am already certain that it will be very fruitful!