“Gaz Souzan” şirkəti Bakıda fəaliyyətə başlamağı planlaşdırır
– Sərginin ilk iş günündə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti Zati-aliləri İlham Əliyev bizim stendimizi ziyarət etdi və biz də öz növbəmizdə, ölkə başçısına şirkətimizin məhsullarını nümayiş etdirməklə yanaşı, birgə əməkdaşlıq imkanlarını da müzakirə etdik. Bu isə faydalı əməkdaşlıq baxımından bizi ümidləndirir!
Bizim şirkət İranın milli qaz şirkətinin avadanlıqlar üzrə eksklüziv təchizatçısıdır. “Gaz Souzan” şirkəti 1980-ci ildə təsis edilib və istənilən növ qazölçmə, qaztənzimləyici və qazpaylayıcı avadanlıqların istehsalı, satışı və idxalı ilə məşğuldur.
Şirkətin planları arasında Bakıda fəaliyyətə başlamaq yer alır və bu baxımdan, "Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz" sərgisi bizim üçün əlavə imkan yaradır. Biz ilk dəfədir ki, öz məhsullarımızı Azərbaycanda təqdim edirik. Sərgi öz üstünlükləri ilə müsbət mənada diqqəti cəlb edir - burada aktual stendlər və yaxşı təşkilatçılıq müşahidə olunur. Sərgi ekspozisiyaları da çox rahat yerbəyer olunub. Sərgidə xeyli sayda insan stendimizə yaxınlaşaraq avadanlıqlarımızla tanış olur, suallar verirlər. Sərginin ikinci iş günü hələ yeni başlayır və mən əminəm ki, bu gün çox səmərəli olacaq!

В планах Gaz Souzan – начать работу в Баку
– В первый день выставки наш стенд посетил Президент Азербайджана Ильхам Алиев, мы демонстрировали главе государства нашу продукцию, обсудили возможность совместной работы, и это вселяет в нас огромную надежду на плодотворное сотрудничество!
Наша организация является эксклюзивным поставщиком оборудования для Национальной газовой компании Ирана. Компания Gaz Souzan была основана в 1980 году и занимается производством, продажей и импортом всевозможного газоизмерительного, газорегулирующего и газораспределительного оборудования.
В планах компании начать работу в Баку, и Международная Выставка Нефть и Газ Каспия открывает перед нами дополнительные возможности. В Азербайджане мы представляем свою продукцию впервые. Выставка выгодно привлекает своими преимуществами, здесь аккуратные стенды, очень удобное расположение, хорошая организация. Очень много людей подходит, интересуются нашим оборудованием, задают вопросы. Второй день выставки только начался – уверен, он будет плодотворным!