Energetika mühəndisləri, neftçilər, qaynaqçılar üçün qoruyucu geyimlər...
Şirkətimiz armid parçadan hazırlanmış qoruyucu termal geyimlərin yaradıcısı və istehsalçısıdır. Bu gün bir milyon yarımdan çox insan bizim geyim dəstlərimiz vasitəsilə qorunur. Bunlar, ilk növbədə, energetika mühəndisləri, neftçilər və qaynaqçılardır.
“Energocontract” şirkətlər qrupuna tədqiqat-istehsalat kompleksi, toxuculuq kompleksi və logistika kompleksi daxildir. İstehsal müəssisəmiz Moskva vilayətinin ərazisində yerləşir. Biz dünyanın iyirmidən çox ölkəsi ilə işləyirik. Əsas müştərilər MDB ölkələridir. Biz istehsaldan tutmuş məhsulların müştəriyə çatdırılmasına qədər bütün prosesi təmin edirik .
Biz ilk dəfədir ki, sərgidə iştirak edirik. Biz yerli müəssisələrlə tanış olmaq, işgüzar əlaqələr qurmaq və perspektivləri müəyyən etmək üçün gəlmişik. Yaxşı nəticələrin olacağına ümid edirik. Stenddə biz elektrik qövsünün istilik risklərindən qorunmaq üçün geyim, yanğınsöndürənlərin döyüş avadanlığı, neft sənayesi üçün yanğına davamlı kombinezon və qaynaqçılar üçün nəzərdə tutulmuş kostyumunu nümayiş etdiririk.
Müştəriləri bütöv dəstlə təmin etmək üçün tərəfdaşlarımız tərəfindən istehsal olunan xüsusi ayaqqabıları da sərgidə nümayiş etdiririk.
Sərgilər həmişə yeni tanışlıqlar qazanmağa, yeni istiqamətlər müəyyənləşdirməyə kömək edir. Sərgi çox maraqlıdır və peşəkar şəkildə təşkil olunub. Sənayenin bütün şirkətləri burada iştirak edir. Artıq iki gün ərzində çoxlu görüşlər, təmaslar olub. Ümid edirəm ki, bu əsasda biz burada biznesimizi inkişaf etdirməyə davam edəcəyik.

Защитная одежда для энергетиков, нефтяников, сварщиков...
Наша компания является разработчиком и производителем защитной термической одежды из армидной ткани. Сегодня более полутора миллиона человек защищены комплектами нашей одежды. Это, в первую очередь, энергетики, нефтяники, сварщики.
В группу компаний Energocontract входит научно-производственный комплекс, ткацкий комплекс, логистический комплекс. Наше производство находится на территории Московской области. Работаем с более чем двадцатью странами мира. Основная клиентура – страны СНГ. Мы обеспечиваем весь процесс – от производства до отгрузки продукции заказчику.
Впервые участвуем на выставке. Приехали, чтобы ознакомиться с местными предприятиями, наладить бизнес связи и наметить перспективы. Надеемся на хорошие результаты. На стенде демонстрируем одежду для защиты от термических рисков электрической дуги, боевое снаряжение пожарного, огнестойкий комбинезон для нефтяной отрасли и костюм  сварщика.
Также экспонируем специальную обувь, которую производят наши партнеры, чтобы предоставить заказчикам полный комплект.
Выставки всегда помогают для новых знакомств, для определения новых направлений. Выставка  интересная, профессионально организована. Присутствуют все компании данной отрасли. За два дня было уже много встреч, контактов. Я надеюсь, что на этой основе мы будем продолжать развивать здесь свой бизнес.