Dövlət layihələrinin qısa müddətdə və büdcə çərçivəsində reallaşdırılması
– “NATIONAL INDUSTRIAL GROUP” şirkəti yüksək texnoloji layihələrin reallaşdırılması sahəsində zəngin təcrübəsi olan bir neçə milli şirkətin universal birləşməsini təqdim edir. Bizim şirkətlər qrupunun üstünlüyü müəyyən edilmiş büdcə çərçivəsində dövlət layihələrinin qısa müddət ərzində işlənməsi və uğurla reallaşdırılmasından ibarətdir.
“NATIONAL INDUSTRIAL GROUP” şirkətinin peşəkar xüsusiyyətinə sənaye obyektlərinin istifadəyə hazır quraşdırılması, elektromontaj işləri, texnoloji avadanlıqların montajı, istismara buraxma, yoxlama və kalibrləmə, metal-konstruksiyanın inşası, neft-qaz sahəsi üçün avadanlıqların təchizatı daxildir.
Bizim təklifin xüsusiyyəti inzibati resurslara və vaxta qənaət etmək üçün müxtəlif neft-qaz və sənaye xidmətlərinin vahid platformada birləşdirilməsi ilə bağlıdır. Şirkətlər qrupu gənc kadrların işə cəlb edilməsi və yeni iş yerlərinin açılmasını həyata keçirir.
Şirkət “Xəzər Neft və Qaz  2019” sərgi və konfransı çərçivəsində özünün bütün imkanlarını nümayiş etdirmək istəyir. Həmçini biznesi genişləndirmək üçün xarici tərəfdaş axtarışını vacib tapşırıq hesab edirik. Biz əminik ki, sərgi yaxşı tərəfdaş tapmaqda bizə kömək edəcək və bir sıra nəhəng şirkətlər ilə perspektivli əməkdaşlığa müsbət təsir göstərəcəkdir.

- NATIONAL INDUSTRIAL GROUP is a universal association of several national companies with extensive experience in the implementation of high-tech projects. The advantage of our group is the state projects developed and successfully implemented in a promptly manner and within allocated budgets.
The professional specificity of the National Industrial Group includes turnkey construction of industrial facilities, electrical installation work / installation of process equipment, commissioning, testing and calibration, construction of steel structures, supply of equipment for the oil and gas industry.
The features of our proposals are connected with the integration of various oil and gas and industrial services on a single platform to save administrative resources and time. The group has a practice of involving young personnel and opening new job places.
As part of the Caspian Oil & Gas 2019 Exhibition and Conference, we strive to demonstrate all the capabilities of our group. An important task is also considered the search for foreign partners for business expansion. We are confident that this exhibition will help find good partners and positively affect the prospects for cooperation with many large companies.