Dövlət layihələrinin qısa müddətdə və büdcə çərçivəsində reallaşdırılması
– “NATIONAL INDUSTRIAL GROUP” şirkəti yüksək texnoloji layihələrin reallaşdırılması sahəsində zəngin təcrübəsi olan bir neçə milli şirkətin universal birləşməsini təqdim edir. Bizim şirkətlər qrupunun üstünlüyü müəyyən edilmiş büdcə çərçivəsində dövlət layihələrinin qısa müddət ərzində işlənməsi və uğurla reallaşdırılmasından ibarətdir.
“NATIONAL INDUSTRIAL GROUP” şirkətinin peşəkar xüsusiyyətinə sənaye obyektlərinin istifadəyə hazır quraşdırılması, elektromontaj işləri, texnoloji avadanlıqların montajı, istismara buraxma, yoxlama və kalibrləmə, metal-konstruksiyanın inşası, neft-qaz sahəsi üçün avadanlıqların təchizatı daxildir.
Bizim təklifin xüsusiyyəti inzibati resurslara və vaxta qənaət etmək üçün müxtəlif neft-qaz və sənaye xidmətlərinin vahid platformada birləşdirilməsi ilə bağlıdır. Şirkətlər qrupu gənc kadrların işə cəlb edilməsi və yeni iş yerlərinin açılmasını həyata keçirir.
Şirkət “Xəzər Neft və Qaz  2019” sərgi və konfransı çərçivəsində özünün bütün imkanlarını nümayiş etdirmək istəyir. Həmçini biznesi genişləndirmək üçün xarici tərəfdaş axtarışını vacib tapşırıq hesab edirik. Biz əminik ki, sərgi yaxşı tərəfdaş tapmaqda bizə kömək edəcək və bir sıra nəhəng şirkətlər ilə perspektivli əməkdaşlığa müsbət təsir göstərəcəkdir.

Реализация госпроектов – в короткий срок и в рамках бюджета
– NATIONAL INDUSTRIAL GROUP представляет универсальное объединение нескольких национальных компаний, имеющих богатый опыт в осуществлении высокотехнологических проектов. Преимущество нашей группы заключается в разработанных и успешно реализованных за короткий срок государственных проектах в рамках установленного бюджета.
Профессиональная специфика NATIONAL INDUSTRIAL GROUP включает строительство под ключ индустриальных объектов, электромонтажные работы, монтаж технологического оборудования, ввод в эксплуатацию, тестирование и калибровку, строительство металлоконструкций, поставку оборудования для нефтегазовой отрасли.
Особенности наших предложений связаны с объединением различных нефтегазовых и индустриальных услуг на единой платформе для экономии административных ресурсов и времени. Группа практикует привлечение к работе молодых кадров и открытие новых мест работы.
В рамках выставки и конференции Caspian Oil and Gas 2019 мы стремимся продемонстрировать все возможности нашей группы. Важной задачей также считаем поиск зарубежных партнеров для расширения бизнеса. Мы уверены, что эта выставка поможет найти хороших партнеров и позитивно повлияет на перспективы сотрудничества со многими крупными компаниями.