Caspian Oil & Gas 2016 sərgi və konfransının açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi
Bu gün 31 may saat 12:00-da «Trend» informasiya agentliyində 23-cü Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz sərgi və konfrans, "Caspian Oil & Gas 2016" və 6-cı Xəzər Beynəlxalq Energetika və Alternativ Enerji, "Caspian Power 2016" sərgisinin açılışına həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirildi.
Mətbuat konfransında cənab “Iteca Caspian” şirkətinin icraçı direktoru cənab Fərid Məmmədov, cənab Tofiq Kərimov, Xəzər Neft və Qaz Sərgisinin meneceri və xanım Aynurə Nəzərli, Xəzər Neft və Qaz Konfransının meneceri iştirak etdilər.
Mətbuat konfransında 30-dan çox media-nümüyəndələri iştirak etmişdi. Onların arasında: AzTV, ANS TV, AzərTac, CBC, Lider TV, Xəzər TV, Trend və s. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin yenilikləri və statistik göstəricilər haqqında məlumat verildi. Mətbuat konfransı əsnasında jurnalistlərə sərginin iştirakçılar, ənənəvi “Caspian Oil & Gas” konfransının proqramı və sponsorlar barədə məlumat aldılar.

The Press Conference dedicated to the opening of the Caspian Oil &Gas 2016 was held today
The press conference dedicated to the opening of the 23rd International Exhibition and Conference Caspian Oil & Gas 2016 and 6th Caspian International Power and Alternative Energy, Caspian Power 2016 Exhibition were held today, 31 may at Trend News Agency.
The press conference was attended by Mr. Farid Mammadov, Executive Director of Iteca Caspian, Mr. Tofig Karimov, Manager of Caspian Oil & Gas Exhibition and Mrs. Aynura Nazarli, Manager of Caspian Oil & Gas Conference.
More than 30 media attended the press-conference from AzTV, ANS TV, AzerTag, CBC, Lider TV, Xezer TV, Trend and other agencies. During the press conference, journalists were informed of the exhibitors and statistics of the exhibitions, the program of the traditional Caspian Oil and Gas conference and sponsors.