Sərginin uzunömürlü və uğurlu olmasını diləyirəm
Əgər şirkətimizi qısa şəkildə təsvir etməli olsam, ilk növbədə təhlükəsizlik, yüksək keyfiyyət və mükəmməl xidməti qeyd edərdim. Biz idxal və distribusiya ilə yanaşı, auditlər aparmaqda və müştərilərimiz üçün optimal həll yolları tapmaqda ixtisaslaşmışıq. Fəaliyyət sahəmiz Türkiyənin bütün bölgələrini, Yunanıstanı və bir sıra MDB ölkələrini əhatə edir. Bu sərgidə təqdim etdiyimiz əsas məhsullar arasında Şri-Lankada istehsal olunan, davamlılığı, hava keçirmə qabiliyyəti və rahatlığı ilə seçilən ATG əlcəkləri xüsusilə diqqətə layiqdir. ATG şirkəti ilə əməkdaşlıq etdiyimizə görə qürur duyuruq.
Uzun illərdir əməkdaşlıq etdiyimiz digər şirkətlər arasında DuPont, zərif İtalyan dizaynı ilə seçilən Univet və yüksək keyfiyyətli tibbi maskalar təqdim edən MFA (Türkiyə) şirkəti yer alır.
Bu sərgidə ikinci dəfə iştirak edirik və Azərbaycana böyük rəğbət bəsləyirik. Bu ölkədə biznes imkanlarının geniş olduğunu və peşəkar şirkətlərin fəaliyyət göstərdiyini görürük. Burada işləmək, sərmayə yatırmaq və bazarda daha böyük uğurlar qazanmaq istəyirik. İnanırıq ki, builki iştirakımız daha səmərəli olacaq. Artıq brendimizin tanınma səviyyəsi artıb, bu səbəbdən daha çox əlaqələr qurmağı, münasibətləri gücləndirməyi və yerli bazarın əsas oyunçuları — BP və SOCAR kimi şirkətlərlə daha sıx əməkdaşlıq etməyi planlaşdırırıq.

Желаем выставке долгой жизни и яркого продолжения
Если кратко охарактеризовать нашу компанию, я бы в первую очередь отметил безопасность, высокое качество и превосходный сервис. Мы занимаемся импортом и дистрибуцией, а также специализируемся на проведении аудитов и подборе оптимальных решений для наших клиентов. География нашей деятельности охватывает всю территорию Турции, Грецию и ряд стран СНГ. Среди основных продуктов, представленных на этой выставке, – прочные, дышащие и комфортные перчатки ATG, производимые на Шри-Ланке. Мы гордимся нашим сотрудничеством с компанией ATG.
Среди наших давних партнёров – DuPont, итальянская компания Univet, отличающаяся изысканным итальянским стилем, а также турецкая компания MFA, продукция которой отличается высоким качеством, особенно в области производства масок.
Это наш второй визит на данное мероприятие, и мы с радостью вновь участвуем в нём. Нам очень нравится Азербайджан — мы видим здесь огромный потенциал для развития бизнеса и высокопрофессиональные компании. Мы стремимся наладить более тесное сотрудничество, инвестировать в местный рынок и добиваться новых успехов. Уверены, что наше участие в этом году будет ещё более результативным. Узнаваемость нашего бренда возросла, и теперь наша цель — установить больше деловых контактов, укрепить отношения и начать более тесное взаимодействие с ключевыми игроками на рынке, такими как BP и SOCAR.