Qaz-turbin avadanlığı sahəsində həllər
Şirkətimiz enerji, neft-qaz və sənaye bazarları üçün qaz-turbin avadanlıqları sahəsində həllər təklif edir. İstanbulda yerləşən şirkətimiz müstəsna mühəndislik və logistika həlləri təklif edərək turbomaşın dəstəyini yenidən müəyyənləşdiririk. Söhbət, ilk növbədə, biznes ehtiyaclarınıza uyğun profilaktik xidmət planlarından gedir.
Biz həmçinin qaz turbinlərinin demontajını, quraşdırılmasını və yenidən istismara verilməsini, müxtəlif markalara planlı texniki xidmətin göstərilməsini, profilaktik və düzəldici texniki xidməti, nasazlıqların aşkarlanmasını və aradan qaldırılmasını təmin edirik.
“Caspian Power” sərgisində üçüncü dəfədir iştirak edirik. Biz mütəmadi olaraq başqa ölkələrdə təşkil edilən sərgilərdə də iştirak edirik. Məqsədimiz potensial müştərilərlə əlaqələr qurmaq, onlarla görüşmək və danışıqlar aparmaqdır. Təbii ki, sərgi planlarımızı reallaşdırmaq və bir çox problemləri həll etmək baxımından ən yaxşı platformadır.
Azərbaycanda təşkil edilən sərgilərdə iştirak bizim ölkədə biznesimizin inkişafına müsbət təsir göstərir. Hazırda bizim müştərilərimiz var, onlarla əlaqə saxlayır və gələcək tərəfdaşlıq üçün danışıqlar aparırıq. Ümid edirik ki, faydalı əlaqələrin sayı çox olacaq. Hesab edirəm ki, Azərbaycanda neft sektorunun inkişafı üçün xüsusilə hökumətin dəstəyi ilə belə sərgilərin keçirilməsi çox vacib və zəruridir.

Решения в области газотурбинного оборудования
Наша компания предлагает решения в области газотурбинного оборудования для энергетического, нефтегазового и промышленного рынков. Базируясь в Стамбуле, мы переосмысливаем поддержку турбомашин, предлагая исключительные инженерные и логистические решения. Это, прежде всего, планы профилактического обслуживания в соответствии с потребностями вашего бизнеса.
Мы также производим демонтаж газовых турбин, установку и повторный ввод в эксплуатацию, плановое техническое обслуживание различных марок, профилактическое и корректирующее обслуживание, поиск неисправностей и устранение неполадок
В выставке Caspian Power участвуем в третий раз. Мы также регулярно принимаем участие на выставках в других странах. Наша цель – наладить контакты с потенциальными клиентами, провести с ними встречи и переговоры. Конечно же, выставка является наилучшей организацией, которая поможет нам реализовать свои планы и решить многие задачи.
Участие на выставках в Азербайджане эффективно влияет на развитие нашего бизнеса в стране. На данный момент у нас уже имеются клиенты, мы поддерживаем с ними связи и проводим переговоры для дальнейшего партнёрства. Надеемся, что полезных контактов будет еще больше. Я считаю, что для развития нефтяного сектора в Азербайджане проведение таких выставок очень важно и необходимо, особенно при поддержке правительства.