Müştərilərlə Görüş və Rəqiblərə Nəzarət
Interpipe, neft və qaz sənayesi, maşınqayırma, tikinti və yanğınsöndürmə sistemləri üçün peşəkar boru həlləri təqdim edir. Şirkət bir çox bölgədə fəaliyyət göstərir, o cümlədən artıq 20 ildən çoxdur ki, Azərbaycanda fəaliyyət göstərir.
Şirkətimizin innovativ məhsulları arasında premium və yarı-premium metal mötərizəli və qaz sızdırmaz qoşulma bağlantıları da daxil olmaqla, OCTG boruları üçün olan yeniliklər mövcuddur. Biz burada, Azərbaycanda yalnız neft çıxaran deyil, həm də qaz istehsal edən bir ölkəyə çevrilən dövrdə olmaqdan çox məmnunuq, xüsusilə Şah-Dəniz 2 yatağının inkişafı ilə əlaqədar. Məhsullarımız yerli bazarın yüksək tələblərinə cavab verir, etibarlılıq, təhlükəsizlik və keyfiyyət baxımından yerli standartlara uyğundur.
Bu sərgi, köhnə tərəfdaşlarla görüşlər üçün əla bir fürsət təqdim edir. Bu il, iştirakçılarla görüş vaxtlarını onlayn olaraq rezervasiya etmək imkanı da yaranıb. Bu, yeni və potensial olaraq çox faydalı bir xüsusiyyətdir, amma hələ ki, sərgidə iştirak edən şirkətlər arasında geniş şəkildə istifadə olunmur. Biz artıq bir siyahı hazırlamışıq və bir neçə şirkətlə görüşlər təyin etmişik. Daha sonra sərgidə yeni bizneslər tapmaq üçün gəzəcəyik. Bir çoxları bizim rəqiblərimizdir, amma dedikləri kimi, onlara da diqqət yetirmək lazımdır.
Bu yubiley sərgisinə davamlı artım, genişlənmə və inkişaf arzulayırıq. O, regionda əsas ixtisaslaşmış tədbir olaraq qalır və heç də təsadüfi deyil ki, hər il bu tədbirə ölkə prezidenti də qatılır.

Встречи с клиентами и наблюдение за конкурентами
Компания Interpipe предлагает экспертные трубные решения для нефтегазовой отрасли, машиностроения, строительства и систем противопожарной защиты. Мы работаем в различных регионах, в том числе в Азербайджане, где компания присутствует уже более 20 лет.
Наши инновационные продукты включают премиальные и полупремиальные металлические резьбовые и герметичные соединения для труб OCTG. Мы рады быть здесь в тот момент, когда Азербайджан становится не только страной, добывающей нефть, но и страной, производящей газ, в особенности с развитием месторождения Шах-Дениз 2. Продукция Interpipe соответствует высоким требованиям местного рынка с точки зрения надежности, безопасности и качества.
Эта выставка — отличная возможность для встреч с давними партнерами. В этом году появилась новая опция — возможность забронировать время для встреч с другими участниками выставки онлайн. Это новая и, вероятно, очень полезная функция, хотя пока она не получила широкого распространения среди выставляющихся компаний. Мы уже составили список и назначили встречи с несколькими компаниями. Затем мы планируем прогуляться по экспозиции и познакомиться с новыми бизнесами, которые привлекли наше внимание. Многие из них — наши конкуренты, но, как говорится, за ними тоже нужно следить.
Мы желаем этой юбилейной выставке стабильного роста, расширения и развития. Это ключевое специализированное событие в регионе, и не случайно оно ежегодно привлекает внимание президента страны.