İteca brendi hər yerdə yüksək səviyyəli təşkilatçılıq zəmanətidir
Şirkətimiz neft-qaz sənayesi üçün boru materialları və fitinqlərin istehsalı ilə məşğuldur. Hazırda İtaliya, İngiltərə və Səudiyyə Ərəbistanında ümumilikdə 15 zavodumuz fəaliyyət göstərir. "Caspian Oil&Gas" sərgisində iştirak etməyimizin məqsədi isə məhsullarımıza olan tələbatı öyrənmək və Azərbaycan bazarını araşdırmaqdır.
Sərgi çərçivəsində SOCAR, BP və digər yerli və xarici şirkətlərlə bir sıra vacib görüşlər keçirdik. İstehsal etdiyimiz məhsulların keyfiyyəti, çatdırılma müddəti və qiymət siyasəti bir çox iştirakçıların marağına səbəb oldu. Bizi potensial tərəfdaşlar üçün cəlbedici edən əsas üstünlüklərdən biri isə odur ki, biz istehsalçı şirkətik, vasitəçi və ya distribyutor deyilik.
Sərgi məndə çox güclü təəssürat yaratdı. Tədbirin 30 illik yubileyi onun regional və sahəvi əhəmiyyətini bir daha təsdiqləyir. Qeyd etmək istəyirəm ki, mən İteca şirkətinin təşkil etdiyi Almatıda keçirilən neft və qaz sərgisində dəfələrlə iştirak etmişəm və hər yerdə yüksək səviyyəli təşkilatçılıq, məhsuldar nəticələr, iri sənaye şirkətləri və təşkilatlarının rəhbərləri ilə faydalı görüşlər, eləcə də geniş işgüzar əlaqələr müşahidə olunur.

The İteca Brand Always Guarantees a High Level of Organization
Our company specializes in the production of piping materials and fittings for the oil and gas sector. We operate 15 factories across Italy, the United Kingdom, and Saudi Arabia. My visit to the Caspian Oil & Gas exhibition was driven by a desire to explore the local market and assess the demand for our products.
We held several important meetings with key industry players in Azerbaijan, including SOCAR, BP, and several other local and international companies. Many were impressed by the quality of our products, delivery timelines, and competitive pricing. One of the main advantages that attracts potential partners is the fact that we are manufacturers ourselves, not intermediaries or distributors.
The exhibition left a very strong impression. Its 30th anniversary underscores how important and well-established this event is for industry and the region. I should also mention that I have attended the oil and gas exhibition in Almaty, which is also organized by İteca, and I can say that the level of organization is consistently high across all their events. These exhibitions always yield productive results, offer opportunities to meet top industry executives, and serve as valuable platforms for business networking.