Bütün dünya üzrə tərəfdaşlıq əlaqələri
“Black Well” şirkəti satınalma və təchizat xidmətləri göstərir, müxtəlif avadanlıqların və ehtiyat hissələrinin tədarükünü təmin edir. Şirkət neft-qaz, neft-kimya və enerji sektorları üzrə ixtisaslaşıb.
Fəaliyyətimizin əsasını müştərilərə ən optimal və kompleks həllər təqdim etmək istəyi təşkil edir. Bu məqsədlə biz dünya üzrə istehsalçılarla tərəfdaşlıq əlaqələri qurmuşuq ki, bu da bizə həm yerli, həm də beynəlxalq bazarlarda minlərlə məhsula ən sərfəli qiymətlərlə çıxış əldə etmək imkanı verir. Səmərəli fəaliyyət göstərmək üçün bir çox diler müqavilələri imzalamış və peşəkar mühəndisləri işə cəlb etmişik.
İlk dəfədir ki, avadanlıqlarımız neft-qaz sərgisində nümayiş olunur. İştirak bizim üçün böyük potensialdır. Mənə elə gəlir ki, ilk dəfə üçün hər şey çox uğurlu alındı. Biz yeni müştərilər tapmağa, habelə potensial tərəfdaşımız ola biləcək digər şirkətlərlə münasibətləri inkişaf etdirə bildik.
Biz əsasən SOCAR və onun bölmələri, eləcə də digər şirkətlərlə əməkdaşlıq edirik. Lakin bəzi şirkətlərlə əlaqələrimiz sıx olmadığı üçün onlar haqqında az məlumatlı idik. Sərginin 3 günü ərzində biz bir-birimiz haqqında çox şey öyrəndik, təcrübə mübadiləsi apardıq və gələcək planları razılaşdırdıq.
Təşkilatçılığı çox bəyəndik. Ümid edirik ki, gələn il sərgi daha da genişlənəcək və biz daha böyük stendlə yenidən qatılacağıq.
Hesab edirəm ki, belə sərgilərin keçirilməsi neft-qaz sektorunun inkişafı baxımından çox vacibdir. Bu gün həm yerli, həm də qlobal bazarlarda iştirak edən bir çox şirkət var. Sərgi hər kəsə ünsiyyət, işgüzar görüşlər və peşəkar dialoq üçün əla imkan yaradır.

Partnerships across the globe
BlackWell offers procurement and supply services, specializing in a diverse range of equipment and spare parts for the oil and gas, petrochemical, and energy sectors.
Our primary focus is on delivering optimal and comprehensive solutions to our clients. To achieve this, we have cultivated partnerships with manufacturers worldwide, granting us access to a wide array of products at competitive prices in both local and international markets. Additionally, we have entered into numerous dealership agreements and enlisted professional engineers to ensure the effectiveness of our operations.
This is our first participation in an oil and gas exhibition where our equipment is displayed. This opportunity holds immense potential for our business. It seems that our debut was a great success. We managed to attract new clients and establish relationships with other companies that could potentially become valuable partners.
While our primary collaborations are with Socar and its divisions, we had limited knowledge about some companies due to the lack of close contact. However, over the three-day exhibition, we gained valuable insights into each other's operations, shared experiences, and set plans for future collaboration.
We were impressed with the organization of the event, and we look forward to next year's exhibition, hoping for an even larger scale, where we can participate with a bigger stand.
I strongly believe that hosting such exhibitions plays a crucial role in the advancement of the oil and gas sector. In today's landscape, numerous companies operate in both local and global markets. Exhibitions like these offer an excellent opportunity for communication, business meetings, and professional discussions, benefiting everyone involved.