Burada həm veteranlar iştirak edir, həm də gənc nəsil
Xəzər Neft və Qaz sərgisində ilk dəfədir ki, iştirak edirəm. Sərgidə çoxsaylı innovativ texnologiyalar görmək mümkündür ki, bu da məni sevindirməyə bilməz. Belə sərgilərdə iştirakı vacib hesab edirəm, çünki ölkəmizin bütün texnoloji inkişafı məhz burada nümayiş etdirilir. Sərgidə yalnız yaşlı nəslin deyil, həm də gənclərin təmsil olunmasından çox məmnunam.
Sərginin pavilyonlarında çoxsaylı iştirakçı və qonaq var, amma tədbir mükəmməl təşkil edildiyindən izdiham yaranır, insanlar bir-birilərinə mane olmurlar.
Mən neft-qaz, təchizat sahəsində çalışıram və burada olmaqdan çox məmnunam. Çoxlu potensial tərəfdaşlar tapmışam. Mənim ixtisasıma bir neçə şirkətin layihələrində ehtiyac var və mən gələn il onlardan biri ilə buraya iştirakçı qismində gəlməyi çox istərdim.

Both veterans and the younger generation are present here
This is my first time at Caspian Oil & Gas. At the exhibition, you can find a lot of innovative technologies that cannot fail to please. I think it is important to participate in such an exhibition because here all the technological progress of our country is demonstrated. I am glad that not only the old generation is here, but also many young specialists.
There are a lot of participants and visitors in the pavilions of the Center, but thanks to the competent organization of the event, nobody is crowded and nobody is disturbed.
I work in the oil and gas industry and supply industry and I am very happy to be here because I have already found a lot of potential partners. I specialize in projects for several companies and I would like to come here next year with one of them as a participant.