Burada həm veteranlar iştirak edir, həm də gənc nəsil
Xəzər Neft və Qaz sərgisində ilk dəfədir ki, iştirak edirəm. Sərgidə çoxsaylı innovativ texnologiyalar görmək mümkündür ki, bu da məni sevindirməyə bilməz. Belə sərgilərdə iştirakı vacib hesab edirəm, çünki ölkəmizin bütün texnoloji inkişafı məhz burada nümayiş etdirilir. Sərgidə yalnız yaşlı nəslin deyil, həm də gənclərin təmsil olunmasından çox məmnunam.
Sərginin pavilyonlarında çoxsaylı iştirakçı və qonaq var, amma tədbir mükəmməl təşkil edildiyindən izdiham yaranır, insanlar bir-birilərinə mane olmurlar.
Mən neft-qaz, təchizat sahəsində çalışıram və burada olmaqdan çox məmnunam. Çoxlu potensial tərəfdaşlar tapmışam. Mənim ixtisasıma bir neçə şirkətin layihələrində ehtiyac var və mən gələn il onlardan biri ilə buraya iştirakçı qismində gəlməyi çox istərdim.

Здесь присутствуют и ветераны, и молодое поколение
На Caspian Oil&Gas я нахожусь впервые. На выставке можно найти множество инновационных технологий, что не может не радовать. Я считаю важным участие в подобного рода выставках, поскольку именно здесь демонстрируется весь технологический прогресс нашей страны. Я доволен тем, что здесь присутствует не только старое поколение, но и множество молодых специалистов.
В павильонах экспоцентра очень много участников и посетителей, но благодаря грамотной организации мероприятия никто не толпится, никто никому не мешает.
Я работаю в нефтегазовой отрасли, в сфере снабжения и очень рад оказаться тут, так как уже нашел множество потенциальных партнеров. Моя специфика задействована в проектах нескольких компаний, и я бы очень хотел приехать сюда с одной из них в следующем году в качестве участника.