Biz Tərəfdaşlığa böyük önəm veririk
Şirkətimiz neft emalı və neft-kimya sənayesi üçün kompleks mühəndislik xidmətləri təqdim edir. Təklif etdiyimiz xidmətlərə əsaslı təmir, iri həcmli tikinti işləri, texniki nəzarət, supervayzinq, layihə idarəçiliyi və obyektlərin yenidən qurulması daxildir. 2014-cü ildə Bakıda Avropa mühəndislik şirkətinin filialı kimi fəaliyyətə başlamışıq və sonradan fəaliyyət sahəmizi beynəlxalq bazarlara qədər genişləndirmişik. Hazırda layihələrimizin əksəriyyəti Rusiya və Avropa ölkələrində həyata keçirilir.
Bu gün isə biz beynəlxalq təcrübəmiz və müasir sahə biliklərimizlə Azərbaycan bazarına qayıdırıq. Bu regionun ən böyük sərgisində iştirak etmək bizim üçün potensialımızı nümayiş etdirmək, topladığımız bilikləri bölüşmək və yeni biznes əlaqələri qurmaq baxımından mühüm fürsətdir. Biz sərgidə tərəfdaşlarımızla birlikdə vahid stend altında iştirak edirik ki, bu da açıq və əməkdaşlığa əsaslanan mövqeyimizi bir daha göstərir.
Sabah üçün bir sıra B2B görüşlərimiz nəzərdə tutulub. Bu görüşlərə SOCAR nümayəndələri, Çin şirkətləri və Dövlət Gömrük Komitəsi də daxil olmaqla müxtəlif dövlət qurumları ilə danışıqlar daxildir.
Yubiley sərgisinin bir hissəsi olmaqdan məmnunuq. Sərgiyə gələcəkdə də inkişaf, qonaqların rəğbəti və yeni layihələrə, tərəfdaşlıqlara yol açmasını arzu edirik.

Мы придаем высокую значимость партнерским отношениям
Наша компания предоставляет комплексные услуг для нефтеперерабатывающих и нефтехимических производств. В спектр наших услуг входят капитальный ремонт, капитальное строительство, супервайзинг,управление проектами и реконструкция. Мы были основаны в Баку в 2014 году как филиал европейской инжиниринговой компании, а затем расширили свою деятельность на международные рынки. В настоящее время большая часть наших проектов реализуется в России и Европе.
Сегодня мы возвращаемся на азербайджанский рынок с международным опытом и современной экспертизой в данных областях. Участие в этой крупной региональной выставке — это возможность представить наш потенциал, поделиться накопленными знаниями и наладить новые деловые связи. Мы участвуем в составе объединённого стенда вместе с нашими партнёрами, что подчеркивает нашу открытую и кооперационную позицию.
На завтра у нас запланирован ряд B2B встреч, в том числе с представителями SOCAR, китайских компаний, а также с государственными структурами, включая Государственный таможенный комитет.
Мы рады стать частью юбилейной выставки и желаем ей дальнейшего развития, благодарности гостей и пусть ваша выставка станет началом новых проектов и партнерств.