Biz Tərəfdaşlığa böyük önəm veririk
Şirkətimiz neft emalı və neft-kimya sənayesi üçün kompleks mühəndislik xidmətləri təqdim edir. Təklif etdiyimiz xidmətlərə əsaslı təmir, iri həcmli tikinti işləri, texniki nəzarət, supervayzinq, layihə idarəçiliyi və obyektlərin yenidən qurulması daxildir. 2014-cü ildə Bakıda Avropa mühəndislik şirkətinin filialı kimi fəaliyyətə başlamışıq və sonradan fəaliyyət sahəmizi beynəlxalq bazarlara qədər genişləndirmişik. Hazırda layihələrimizin əksəriyyəti Rusiya və Avropa ölkələrində həyata keçirilir.
Bu gün isə biz beynəlxalq təcrübəmiz və müasir sahə biliklərimizlə Azərbaycan bazarına qayıdırıq. Bu regionun ən böyük sərgisində iştirak etmək bizim üçün potensialımızı nümayiş etdirmək, topladığımız bilikləri bölüşmək və yeni biznes əlaqələri qurmaq baxımından mühüm fürsətdir. Biz sərgidə tərəfdaşlarımızla birlikdə vahid stend altında iştirak edirik ki, bu da açıq və əməkdaşlığa əsaslanan mövqeyimizi bir daha göstərir.
Sabah üçün bir sıra B2B görüşlərimiz nəzərdə tutulub. Bu görüşlərə SOCAR nümayəndələri, Çin şirkətləri və Dövlət Gömrük Komitəsi də daxil olmaqla müxtəlif dövlət qurumları ilə danışıqlar daxildir.
Yubiley sərgisinin bir hissəsi olmaqdan məmnunuq. Sərgiyə gələcəkdə də inkişaf, qonaqların rəğbəti və yeni layihələrə, tərəfdaşlıqlara yol açmasını arzu edirik.

We Place Great Value on Partnership
Our company provides comprehensive services for the oil refining and petrochemical industries. Our range of services includes major overhauls, large-scale construction, project supervision, project management, and facility reconstruction. Established in Baku in 2014 as a branch of a European engineering firm, we have since expanded into international markets. Today, the majority of our projects are implemented in Russia and across Europe.
We are now returning to the Azerbaijani market, bringing with us international experience and up-to-date expertise in these fields. Participation in this major regional exhibition offers us a valuable opportunity to showcase our capabilities, share the knowledge we've gained, and build new business connections. We are exhibiting as part of a joint stand alongside our partners—a reflection of our open and collaborative approach.
Tomorrow, we have a series of B2B meetings scheduled, including discussions with representatives from SOCAR, Chinese companies, and key government agencies such as the State Customs Committee.
We are proud to be part of this milestone anniversary exhibition. We wish it continued growth, warm appreciation from its guests, and hope that it becomes a starting point for new projects and partnerships.