Azərbaycan enerji daşıyıcılarının inkişafının əsas regionlarından biridir
Azərbaycan iqtisadiyyatı sürətlə inkişaf edən, böyük potensiala malik ölkədir. Biz əminik ki, yaxın 2-3 ildə ölkəyə və onun iqtisadiyyatına böyük vəsait qoyulacaq, buna görə biz özümüz də bu ölkənin gələcəyinə investisiya qoymağa çalışırıq.
Şirkətimiz qazma avadanlığı və onların komponentləri, neft-qaz hasilatı sahəsində ixtisaslaşıb. Bizim üçün Azərbaycan neft və qaz bazarının inkişafı üçün əsas regionlardan biridir. Şirkətimizin istehsalı olan qazma qurğuları bu gün ölkənizdə aktiv şəkildə istifadə olunur. Hal-hazırda SOCAR-la birlikdə ən iri yüksəktexnologiyalı şelf qazma qurğularından birini istismara buraxmağı planlaşdırırıq.
Sərgidə tərəfdaş və müştərilərimizlə qarşılaşdıq ki, onlardan biri də bp şirkətidir.
Sərgi yüksək səviyyədə təşkil edilib, lakin mən marketinq vasitələri kompleksinin daha aktiv cəlb edilməsini təklif edərdim.

Azerbaijan is one of the key regions for the development of the energy market
Azerbaijan is a country with a developing economy and great potential. We are convinced that a lot of money will be invested in the country and its economy in the next two to three years, so we are also trying to invest in the future of the country.
Our company specializes in equipment and components for drilling and production of oil and gas. For us, Azerbaijan is one of the key regions for the development of the oil and gas market. Drilling equipment produced by our company is actively used in the country today. We are currently planning to commission one of the largest high-tech offshore drilling rigs together with SOCAR.
At the exhibition, we met with our partners and customers, including such companies as BP.
The exhibition is very well organized, but I would suggest that we should make more active use of a variety of marketing tools.