“Severstal” şirkətinin stendində neft və qazın hasilatı, nəqli və emalı üzrə innovativ inkişaflar
Sizi 1-3 iyun 2022-ci il tarixlərində, Bakı, Azərbaycanda keçiriləcək 27-ci Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz / “CASPIAN OIL & GAS 2022” sərgisində neft və qaz sənayesi üçün etibarlı tərəfdaş olan “Severstal” şirkətinin stendini ziyarət etməyə dəvət edirik.
“Severstal” təkliflər hazırlayarkən əsas diqqəti neft və qaz hasilatı, nəqli və emalı kimi seqmentlərdən olan müştərilərə yönəldir.
Stendimizdə şirkət aşağıdakı innovativ məhsulları təqdim edəcək:
• böyük diametrli korroziyaya davamlı borular
• deformasiyaya qarşı yüksək dözüm qabiliyyətinə malik böyük diametrli borular olan Deformax
• borular üçün xarici qoruyucu örtük olan "Kolçuqa"
• dəniz platformaları və sualtı istehsal kompleksləri üçün yastı poladdan hazırlanan məmulatlar və s.
Mütəxəssislər, həmçinin, şirkətin təkliflərinin üstünlükləri, tamamlanmış layihələr və gələcək inkişaflar haqqında da danışacaqlar.
Konstruktiv dialoq qurmaq və regionda bazarın səmərəli inkişafı üçün gözləntiləri müzakirə etmək üçün sizi “Bakı Ekspo Mərkəzi”nin 2207 №-li stendində gözləyirik.

Инновационные разработки для добычи, транспортировки и переработки нефти и газа на стенде компании «Северсталь»
20 мая 2022
Приглашаем вас посетить стенд компании «Северсталь» – надёжного партнёра для нефтегазовой отрасли – на 27-й Международной выставке НЕФТЬ И ГАЗ КАСПИЯ / CASPIAN OIL & GAS 2022 с 1 по 3 июня 2022 года в Баку, Азербайджане.
При формировании предложений «Северсталь» ориентируется на клиентов из сегментов добычи, транспортировки и переработки нефти и газа.
На стенде компании будут представлены инновационные продукты:
• коррозионностойкие трубы большого диаметра
• трубы большого диаметра с высокой деформационной способностью Deformax
• наружное защитное покрытие для труб «Кольчуга»
• листовой металлопрокат для морских платформ и подводных добычных комплексов и др.
Также специалисты расскажут о преимуществах предложений компании, реализованных проектах и перспективных разработках.
Ждем вас в «Баку Экспо Центр» стенд № 2207, чтобы выстроить конструктивный диалог и обсудить ожидания рынка региона для эффективного развития.