Təşkilatçı və tərəfdaşlar

Iteca Caspian LLC


Ülkər Qasımova
Layihə rəhbəri

T.: +994 12 4041000 (ofis)
T.: +994 12 4041027 (birbaşa)
F.: +994 12 4041001 
E.: oilgas@iteca.az

Lenny Akunor
Satış üzrə menecer
 
T.: +44 207 596 5240 
E.: lenny.akunor@ite-exhibitions.com 

Ekaterina Silantyeva
Layihə üzrə koordinator
 
T.: +44 203 545 9527
E.: Ekaterina.Silantyeva@ite-exhibitions.com 


RE3 / Russian Energy Events Experts


Natalia Sitnikova
T.: +7 499 348 85 00 ext. 104
M: +7 916 706 84 14
E.: natalia.sitnikova@re3.events


Metis Events


Açelya Bayraktar
Layihə rəhbəri

T.: 0535 362 88 80
E.: abayraktar@metisevents.com


GİMA


Natalia Trauer
Satış üzrə menecer
 
T.: +49 40 235 24 444
F.: +49 40 2 35 24 410 
E.: Trauer@gima.de 


ICA Eurasia FZ-LLC


Xubaib Saqib
Maliyyə meneceri

T: +971 (4) 5 545 319
E: Khubaib.Saqib@ica-eurasia.com
info@ica-eurasia.com


Beijing Vista International Exhibition Co.,ltd


Luman
Menecer
 
T.: +86 (10) 5925 8609
M.: +86 (18) 2105 66177
QQ: 1034478077
E.: luman@vista-expo.com


CEM FZ LLC


Yana Sapunova
Satış üzrə menecer

T: +971 4 5687387
F: +971 4 4471797
Е: yana@cem-gulf.com
 

ITE Eurasian Exhibitions FZ LLC


Rimma Topçi
Müştərilərlə iş üzrə menecer

T: +971 4 457 2926
Е: Rymma.Topchyi@ite-eurasian.com