Təşkilatçı və tərəfdaşlar

Təşkilatçılar

Iteca Caspian LLC
Nailə Əliyeva
Layihə rəhbəri

  +994 12 4041000 (ofis)
  +994 12 4041027 (birbaşa)
  +994 12 4041001 
  oilgas@iteca.az

ICA Events
Nadia Griffith
İcraçı direktor

  +971 (4) 5 545 319
  nadia.griffith@ica.events

Tərəfdaşlar

ITE E&C LLC
Lenni Akunor
Xarici satış meneceri Neft və Qaz, Orta Asiya

  +44 207 596 5240
  lenny.akunor@exhibitions-conferences.com 

CEM FZ LLC
Yana Sapunova
Xarici satışlar, Orta Şərq və İran

  +971 4 5687387 (ofis)
  +971 4 5687387 (birbaşa)
  Yana@cem-gulf.com

RE3/Russian Energy Events Experts
Natalia Sitnikova
Beynəlxalq satışlar, Rusiya

  +7 499 348 85 00
  Natalia.Sitnikova@re3.events

Metis Events
Açelya Bayraktar
Beynəlxalq satışlar, Türkiyə

  0535 362 88 80
  abayraktar@metisevents.com

GiMA International Exhibition Group GmbH
Karsten Prehn
Beynəlxalq satış, Almaniya, Avstriya

  +49 40 710070-31
  prehn@gima.de

Beijing Vista-Expo Co. Ltd.
Luman
Beynəlxalq satışlar, Çin

  861731 065 85 65
  luman@vista-expo.com

Tərəfdaşlar