25-ci Yubiley Beynəlxalq Neft və Qaz sərgisi

5 - 8 iyun 2018 • Bakı Ekspo Mərkəzi

Təşkilatçı » Əlaqə

Iteca Caspian LLC


Tofiq Kərimov 
Layihə direktoru

T.: +994 12 4041000 (ofis)
T.: +994 12 4041027 (birbaşa)
F.: +994 12 4041001 
E.: oilgas@iteca.az

Babək Amaşov 
Texniki menecer

T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041030 (birbaşa)
F: +994 12 4041001 
E: technical@iteca.az 

Emiliya Əliyeva 
Texniki menecer

T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041046 (birbaşa)
F: +994 12 4041001 
E: technical@iteca.az 

Svetlana Hacıyeva 
PR Menecer

T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041008 (birbaşa)
F: +994 12 4041001 
E: prmanager@iteca.az 

Leyla Səfərəliyeva 
Reklam üzrə menecer

T: +994 12 4041000 (ofis)
T: +994 12 4041031 (birbaşa)
F: +994 12 4041001 
E: advert@iteca.az 


Johnson-Kay Obembe 
Satış üzrə menecer
 
T.: +44 207 596 5004 
E.: johnson.obembe@ite-exhibitions.com 

Siobhan Smith 
Layihə üzrə baş koordinator
 
T.: +44 207 596 5166 
E.: siobhan.smith@ite-events.com 


ITE Moscow


Natalia Trubetskaya
Satış üzrə menecer
 
T.: +7 499 750 08 28 daxili. 4180 
F.: +7 499 750 08 30 
E.: konovalova@ite-expo.ru 

Natalia Kopteva 
Layihə üzrə baş koordinator
 
T.: +7 499 750 08 28 daxili. 4176 
F.: +7 499 750 08 30 
E.: kopteva@ite-expo.ru 


EUF, Turkey


Açelya Bayraktar 
Layihə meneceri
 
T.: +90 212 291 83 10 daxili. 168 
F.: +90 212 240 43 81 
E.: acelyab@ite-turkey.com 


GİMA


Natalia Trauer
Satış üzrə menecer
 
T.: +49 40 235 24 444
F.: +49 40 2 35 24 410 
E.: Trauer@gima.de 


ITE China


Grace Jia 
Menecer
 
T.: +86 (10) 6790 2630 daxili. 828 
F.: +86 (10) 6790 2862 
E.: grace.jia@ite-china.com.cn 

Veber Ki 
Koordinator
 
T.: +86 (10) 6790 2630 daxili. 810 
F.: +86 (10) 6790 2862 
E.: weber.qi@ite-china.com.cn 


ITE Malaysia


Derrick Yeow
Project Coordinator
 
T.: +603 5022 1923
F.: +603 7842 7863 
E.: derrick.yeow@ite-asia.com 


Caspian Event Management


Hossein Shariatmadar 
Layihə meneceri
 
T.: +971 44332970/71/72/73/74 
F.: +971 44471797 
E.: oilgas@ite-gulf.com 

 

Xəbərlər

Bütün xəbərlər